TerasForum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TerasForum

Paylaşımın Doğru Adresi...

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İÇİM ACIYOR...

YazarMesaj
C a P T a N
ADMİNİSTRATOR
ADMİNİSTRATOR
C a P T a N

İÇİM ACIYOR... Empty
MesajKonu: İÇİM ACIYOR...   İÇİM ACIYOR... Icon_minitimeÇarş. Kas. 21, 2007 7:17 am

BUNU BAŞKA BİR SİTEME ARKADAŞIM YAZMISTI...
ONUN ANISINA BURAYA KOYDUM....

Bundan tam 9,5 ay önce onunla kar$ıla$mı$tım,o farketmi$ti beni..Yanıma gelip büyük bir cesaretle gözlerin çok güzel deyip uzakla$mı$tı yanımdan.Sonra çalı$tığım yere gelip bir arkada$ımı devreye sokup tanı$mı$tık.Beline kadar saçları küçücük elleri vardı,daha 17 ya$ında ama duru$u ve tavırlarındaki olgunluk beni etkilemi$ti.Yüzü o kadar tatlıydıki.Bundan önce a$ık olduğumu sandığım insanlara aslında a$ık olmadığımı farkettim onunla ili$kimiz ba$ladığında.Hani derler ya a$k sarho$luğu ben onu ilk defa onda tattım.İkimizde ne olduğunu anlam verememi$tik,o beni istiyordu bende onu ve bunu herkeresinde birbirimize söylüyorduk.Resim kurslarına giderdi sabahları erkenden kalkıp,her sabah erken kalkar onu ben bırakırdım kursuna.Çevremizde o kdr çok arkada$ımız vardıki herkes bize gelp siz ne kdr çok birbirinize yakı$ıyorsunuz derdi.Bizde tebessüm edip gurur duyardık bundan.Üniversite olarak izmir'i istiyordu ben de izmir'i çok istiyordum kazanmasını çünkü ailem 1 sene içinde oraya ta$ınacaktı ve izmir'de teyzemler vardı onu istediğim zaman gidip görebilecektim ve Allah'tan hep istediğimiz oldu izmir'i kazanmı$tı hemde 9 eylül güzel sanatları.Sınav ko$turmalarında 1 ay yoktu bende bulunduğumuz $ehirden geri ailemin yanına dönmü$tüm.O da kazandıktan kısa bir süre sonra tanı$tığımız $ehirden ayrılıp izmir'e yerle$ti.Hergün özler, hergün telefonda saatlerce konu$urduk.Bir sorun ya$adığımızda kar$ılıklı oturup hep çözüme kavu$tururduk..Taki $u 1 hafta öncesine kadar.Onu çok kıskanırdım,bu benim karakterimde var,elimde değildi.Bazen gitmemesini isterdim bazı yerlere,bazen bazı $eyleri yapmamasını isterdim ve bu patlak verirdi onun tarafından.Sıktığımı söylerdi.Hak verirdim,haklıydıda.Nasıl olduysa kendimi kontrol etmeye ba$ladım,sıkmamaya ona birtakım engeller koymamaya rahat bırakmaya ba$ladım.Bu zamanlarda da neredeyse her ay yanına gider beraber aynı evde kalırdık.Hep istediğimiz olmu$tu hep $ükrettik.Yılba$ı ak$amında olmayı istemi$tim yanında o dahi olmu$tu.İlk defa yılba$ı ak$amı sevdiğimin yanında güzelim izmir'de sadece 2'mizdk.Sanki mutluluktan uçuyorduk ama o ak$am karnıma ağrılar girdi ve geceyi mahvettim benim karın ağrım eve dönmek zorunda kaldık.Fakat eve dönmek için tam 1 saat alsancakta otobüs beklediq balçovaya gidebilmek için ve bu sürede karnım delirmi$ti ayakta duramıyordum ve hava soğuktu.Bana tüm vücuyduyla sarılıp,tam 1 saat boyunca ısıttı beni.Kendi kendime dedimki o benim her$eyim o benim tek sewdiğim hayatımın tek anlamı dedim ve ili$kimiz ba$layalı 8 ay olmu$tu.Bunun gibi birçok güzel anlarımız oldu.En son 1,5 ay önce yanındaydım.Okulu tatile girmi$ti ve evlerimize beraber döndük fakat yarı yola kadar.Çünkü o bursaya bense gönen'e dönücektim.Balıkesir merkezde ayrılmak zorundaydık.Gözlerimden gitmiyor o sahne.Bana sarılıp ağlamaya ba$lamı$tı.Daha öncede giderken ağlamı$tı ama bu sefer çok dokunmu$tu.Güçlükle ayakta duruyordum,zor tuttum kendimi ağlamamk için çnkü ağlamamı hiç istemezdi.Son bir defa bakıp otobüse bindi ve gitti..Bu onu son görü$ümdü..Ailesinin yanında 1 ay kaldı.4-5 gün önce tekrar izmir'e döndü.Bu süre zarfında yine kavga etmi$tik bir kaç defa telefonda ama yine çözdüğümüzü dü$ünüyordum.Son günler bana soğuk davranmaya ba$ladı,nedenini sordum dün ona.Ne oluyor bebeğim bize dedim?bebeğim derdim hep ona o da bana meleğim derdi..Söylemek istemedi ba$tan neden böyle davrandığını ve diretince kelimeler döküldü,her cümleler ağzından çıkı$ında beynime yıldırımlar dü$üyordu,elim ayağm çözüldü.Yapamıyorum dedi olmuyor dedi..Ne olmuyor dedim?Yapamıyorum bu sevgi bana ağır geliyor dedi.Denedim olmuyor dedi.Bunu bana diyen,beni hiç bırakmayacağını,benim e$im olacağını,seninle varoluyorum diyen bebegimdi.ağlamaya ba$ladı.Affet beni dedi.Ne olduğunu anlamamı$tım bile.ya$adığımız 9,5 ay gözlerimin önünden geçti bi anda.nasıl olurduda sevgim ona ağır gelirdi?hemde o kdr çok sevdiğini söylerken.ba$ka bir$eymi var dedim.Yok dedi.Bana yalan atmaz onu çok iyi tanıyordum.Neden buysa buydu.Oturup konu$alım dedim nerden çıktı bu dedim,elbet çözümü vardır dedim.Dinlemedi.Bir $ans vermicekmisin bunca ya$adıklarımızın hatrına dedim.Hani sen demedinmi a$kı,a$ık olmayı,sevmeyi,sevilmeyi,bağlanmayı,sarılmayı sende öğrendim diye..hani nerde her gittiğimde daha önceden yazmı$ olduğun mektuplardaki sevgin?Nasıl olurda da çekip gitmek isterdi?Hayatta hep güçlü olmayı denedim ama onun kar$ısında olamadım ve yalvardım gitme diye.Senle hayat buluyorum dedim ve bunu hep söylerdim ona.Gidersen mahvolurum dedim.Çünkü o da biliyordu geleceğimi dahi onun üzerine kurmu$tum.Her$eyi planlamı$tım.Bütün planlarım bütün her$ey mahvoldubeni yanına çağıracağını beklerken o çıkıp gitmek istediğini söyledi,hemde ona gidip o güzel yüzüğü almı$ken..pembe kesenin içindeki o tatlı yüzük..belkide onu o küçük parmağına takmak hiç nasip olmucak

içim acıyor,uyuyamadım neredeyse hiç,gideli 1 gün bile olmadı,o kadar doluyumki..Evin her kö$esinde bir çocuk gibi ağlıyorum.Kabul edemiyorum,beni sevdiğini çok ii biliyorum.Aklıma kötü $eyler geliyor.Zor dayanıyorum $u an.İnancım ayakta tutuyor beni.Kur'anımı açıp okudum belkide okumasaydım hiç yatı$amıcaktım belkide buraya içimi dökme $ansım hiç olmucaktı,ben hiç olmucaktım bugünden sonraBuraya neden yazdığımı bilmiyorum,$u an konu$acak kimse yok,gözya$larıma engel olamıyorum.korkuyorum hemde çok korkuyorum.Allah'tan hep onu istedim..Hala onu istiyorum..Bana dönmesi için her$€yi yaparım..küçücük bir umutla ya$ıyorum,son sabrımla ya$ıyorum..sabrımın bittiği yerde bende bitmi$ olucam ne ruhum ne de kalbim bunu kaldırır olucak.buraya birgün ölmek istediğimi,bebeğimin artık benim bebeğimin olmadığını,gittiğini yazacağımı hiç dü$ünmedimnolur beni anlayın..

Edit[28.07.2007]:Çok çok uzun zaman oldu bunu buraya yazalı..Aradan çok olaylar geçti...Şimdi bu yazdıklarımı ve yazılanları okurken bile çok duygulandımŞu an ne o var ne de ondan birşeyler..Geriye kalbimin derinliklerine attığım kocaman bir sevgim var ve artık tamamen yok .. Allah kimselere vermesin bu kalp acısını hele askerdeyken hiç vermesin..7,5 aydır askerim ve askerdeyken gitti..Artık dönüşü olmayan bir gidiş..Neyse belkide kapanmalı bu konu ya da silinmeli..Çünkü ben bile okuduğumda tekrar tekrar duygulanıyorum..Neyse kalın sağlıcakla dostlar..Sevdikleriniz hep yanınızda olur inşallah..
https://terascafe.yetkin-forum.com

İÇİM ACIYOR...
1 sayfadaki 1 sayfası